Produkty Arthe

Vyberte si z veľkého množstva štruktúr a farebných odtieňov, priestor získa výnimočný vzhľad typický práve pre VÁS, vystihujúci VAŠU osobnosť. Materiály ARTHE môžete aplikovať sami alebo sa spoľahnite na šikovné ruky našich odborníkov.

Ardore

Vytvorí lesklo kovový a meniaci sa perleťový efekt.

Dekoratívna farba pre interiér s perleťovým efektom. Perleťové zložky umožňujú vytvoriť na dekorovanom povrchu lesklý kovový meniaci sa efekt v závislosti na tom ako dopadá svetlo na dekorovaný povrch.

Ardore Ardore Ardore Ardore

ArtheMetal

metalická farba s kovovým efektom na veľkolepé dekorácie interiérov. Dostupná je v zlatom a striebornom základe, ktorý sa dá ľubovoľne tónovať do požadovaných odtieňov. Dá sa aplikovať vo viacerých variantoch, každý je jedinečný: nanesením "cik-cak"-pennellato, točivými pohybmy špongiou - frisé, šachovnicovo - foglia, vodorovné ryhovanie- rigato...

Farba je nehorľavá a po troch týždňoch od aplikácie je plne umývateľná.

ArtheMetal2 ArtheMetal2 ArtheMetal2

Caravaggio & Caravaggio Pearl

Luxusný materiál, ktorý vytvára nádherný efekt zamatového povrchu s jemnou arómou ruže. Vzhľad je kombináciou elegantného a originálneho dizajnu benátskych štukov s jemnou mäkkosťou stiedania matných a lesklých plôch. Tento produkt je netoxický, nehorľavý, paropriepustný, zabraňuje vzniku plesní a baktérií, je neškodný pre človeka a životné prostredie. Môžete vytvoriť rôzne ozdobné vzory rôznych farieb a odtieňov, na dotyk veľmi príjemných, aby vyhovovali každému interiéru.

 

Caravaggio Caravaggio Caravaggio CaravaggioCaravaggioPearl

Decorà & Decorà Gold

Dekoratívny náter s bielymi alebo zlatými vločkami, ktorý umožňuje získať špeciálne chromatické efekty svetla a tieňa, povrch pokrývajú charakteristické biele vločky, ktoré dávajú celkovému vzhľadu príjemnú mäkkosť a zároveň drsnosť. Materiál Decora je umývateľný nehorľavý, paropriepustný, je neškodný pre človeka a životné prostredie. Vďaka svojim vlastnostiam je Decora vhodný ako dekoratívny prvok pre akýkoľvek verejný alebo súkromný priestor v starom štýle.

Decora Decora Decora Decora DecoraG DecoraG DecoraG DecoraG

Encausto Fiorentino

Dekoratívna omietka, ktorá využíva starobylý synergický efekt mramoru a vápna, vytvára elegantný a originálny mramorový priehľadný a polopriehľadný efekt. Používa sa tiež na dosiahnutie efektu betónových povrchov.
Encausto Encausto Encausto Encausto

Feel

Mäkký a na dotyk zamatovo - jemný materiál.

Matná farba s mimoriadnou povrchovou jemnosťou na dotyk, maximálnou nepriehľadnosťou a variabilným dizajnovým riešením. Dá sa aplikovať rôznymi metódami s odlišným konečným efektom.

Feel Feel Feel Feel Feel Feel Feel

Krystalia

Čaro kryštálu ... konečne na stene!
Ušľachtilé minerály vytvárajú vďaka svojej priezračnosti a hĺbke nádherné odrazy svetla, konečný efekt na stene je veľmi pôvabný a podmaňujúci. Vyberať môžete z množstva farebných odtieňov, každý s obsahom priezračných kryštálikov.

 

Krystalia Krystalia Krystalia Krystalia Krystalia

MarmoPerla & MarmOpaco

Dekoratívna prírodná štuková pasta, formulovaná na základe skúseností zo starých receptov. Umožňuje získať vysoko nepriehľadnú zamatovú povrchovú úpravu s mramorovým efektom.
Dodáva stenám osobitnú hĺbku, zvodný dotyk a exkluzívnu eleganciu. Je dostupná v dvoch základných bázach: MarmoPaco – matná a MarmoPerla – s perleťou.
Je to vysoko priedušný materiál, ktorý má vynikajúcu odolnosť voči plesniam vďaka prírodnej dezinfekčnej sile vápna.

MicroMarmo Floor

Dekoračná stierka pre interiér Micromarmo je určená pre akýkoľvek nový, starý aj existujúci súvislý povrch stien a podláh. Jedná sa o ekologickú povrchovú úpravu s vynikajúcim dizajnom súčasnosti. S týmto materiálom možno získať výnimočné a exkluzívne povrchy s veľmi nízkou hrúbkou a vysokou odolnosťou. So skvelým vizuálnym výsledkom a jedinečnou originalitou sa s ním dajú realizovať rozmanité návrhy interiérov bez spojov a škár. Jeho variabilné riešenie od steny k stene aj celopodlahové povrchy s dôrazom na dizajn dokážu naplniť všetky súčasné výzvy modernej architektúry. Dá sa prispôsobovať matným aj lesklým prevedením, ba aj dopĺňať špeciálnymi prídavkami kovových a perleťových komponentov. Micromarmo ponúka v širokej škále farieb viac ako 150 odtieňov či farebných variantov. Variabilná hrúbka 2 - 3 mm nanášanej vrstvy odoláva poškriabaniu a milo prekvapí vynikajúcou mechanickou odolnosťou. Pretože výborne prekrýva trhliny, využíva sa ako alternatíva ku tradičným kachličkám pre obklady kúpeľní, vnútorných spŕch, saunových miestností, kuchýň i podláh. Tento stopercentne ekologický, prírodný materiál s minerálnou povrchovou úpravou poskytuje úžasný pocit pohodlia.

Nahir Broccato & Nahir Rigato & Nahir Cracklè

Dekoratívna omietka s ktorou môžete vytvoriť unikátny textúrový vzhľad. Ľahko sa nanáša a má príjemnú mäkkosť. Vďaka svojim vlastnostiam tento materiál umožňuje vytváranie nekonečného množstva variantov nástenných dekorácií. Nahir sa používa ako základný tvarovací materiál (biely alebo farebný) z ktorého sa dajú robiť reliéfy v akejkoľvek podobe a akýmkoľvek nástrojom, až do hrúbky 5 mm. Po vysušení môžeme farebne dekorovať s materiálom Velatura.

NahirBroccato NahirBroccato NahirBroccato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirCrackle NahirCrackle NahirCrackle NahirCrackle

Nobilis

Dekoračná stierka pre interiér, jedinečný tvarovateľný povrchový materiál pre tie najexkluzívnejšie interiérové dekorácie vyrobený z čistého kovu spojeného špeciálnou živicovou technológiou.
Húževnatosť platiny, hojnosť zlata, rozhodnosť medi, kompaktnosť bronzu a temperament Paládia je päť základných prvkov noblesných a drahocenných kovov, ktoré charakterizujú tento prémiový produk. NOBILIS dáva interiéru absolútnu autentickosť a magickú originalitu.
Vysoká odolnosť voči vode, plesniam a baktériám je samozrejmosťou tohto produktu. Nobilis, dostupný luxus pre každý interiér.

OxyD'Arthe

Autentický oxidačný efekt pre akýkoľvek povrch.

Originálny dekoratívny systém OxyD'Arthe, ktorý je ekologický a na vodnej báze. Umožňuje aplikáciu prirodzenej oxidácie na akýkoľvek povrch a vytvára efekt prirodzenej hrdze, ktorá sa vyskytuje na starých povrchoch hrdzavého železa. 4 rôzne farebné druhy oxidácie, ktoré môžeme kombinovať s nekonečným počtom jednoducho vytvorených efektov.

Špeciálna povrchová úprava pre milovníkov interiérového dizajnu.

Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe

Rust Style

Cor -Ten efekt.

Kovovo - hrdzavý efekt, súčasný dizajnový štýl, s možnosťou výberu z veľkého množstva farieb a odtieňov, teplé, studené, svetlé aj tmavé. Používa sa v špičkových dizajnérskych priestoroch, ktoré chcú vyniknúť exkluzivitou s úchvatnou eleganciou.

Ardore Ardore Ardore Ardore

StuccoMarmo

Dekoratívna omietka StuccoMarmo je prírodný vápenný materiál, ktorý vytvára povrch s typickým vzhľadom benátskych mramorov z osemnásteho storočia. Je to veľmi obľúbená a elegantná povrchová úprava pre všetky prestížne priestory, vytvára prestížny, odolný a ľahko udržiavateľný povrch.Má vynikajúcou priedušnosť a protipliesňové účinky.

stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo

Suspense

Unikátna dekoratívna farba s obsahom jemného piesku. Dostupná je v matno-bielom, striebornom a hliníkovom základe, ktorý sa dá tónovať do požadovaných farebných odtieňov. Aplikácia štetcom je veľmi jednoduchá a efekt veľmi elegantný.
Je nehorľavá a po troch týždňoch od aplikácie umývateľná.

Travertino

Vytvára na stene efekt prírodného kameňa. Jeho unikátny vzhľad a moderný dizajn dodá interiéru neopakovateľnú atmosféru.

Zabraňuje vzniku plesní a baktérií, je bez zápachu, netoxický, nehorľavý, bezpečný pre človeka  a životné prostredie.

Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino

Velatura Classica

Je čiastočne prekrývajúca farba, tvorená emulziou akryl - silxánov a charakterizovaná jemným dekoratívnym efektom.. Je to dokončovací materiál, vytvára hladké farebné prechody a dáva stenám neobvyklú hĺbku farieb.. Je vysoko paropriepustný, čo zaisťuje nízku nasiakavosť. Materiál je umývateľný, odolný voči ohňu, bezpečný pre ľudí a životné prostredie.

 

VelaturaClassica VelaturaClassica VelaturaClassica VelaturaClassica

Zephyro & Zephyro Pearl

Je dekoratívna metalická farba s obsahom piesku, vytvárajúca elegantný tmavo - svetlý povrch s kovovým odrazom. Jej jednoduchá aplikácia a výnimočný konečný efekt ju zaradili medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie produkty. Je nehorľavá a po troch týždňoch od aplikácie umývateľná.

Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro ZephyroPearl ZephyroPearl ZephyroPearl
Napíšte nám Zavolajte nám