Produkty Arthe

Vyberte si z veľkého množstva štruktúr a farebných odtieňov, priestor získa výnimočný vzhľad typický práve pre VÁS, vystihujúci VAŠU osobnosť. Materiály ARTHE môžete aplikovať sami alebo sa spoľahnite na šikovné ruky našich odborníkov.

Ardore

Vytvorí lesklo kovový a meniaci sa perleťový efekt.

Dekoratívna farba pre interiér s perleťovým efektom. Perleťové zložky umožňujú vytvoriť na dekorovanom povrchu lesklý kovový meniaci sa efekt v závislosti na tom ako dopadá svetlo na dekorovaný povrch.

Ardore Ardore Ardore Ardore

ArtheMetal

metalická farba s kovovým efektom na veľkolepé dekorácie interiérov. Dostupná je v zlatom a striebornom základe, ktorý sa dá ľubovoľne tónovať do požadovaných odtieňov. Dá sa aplikovať vo viacerých variantoch, každý je jedinečný: nanesením "cik-cak"-pennellato, točivými pohybmy špongiou - frisé, šachovnicovo - foglia, vodorovné ryhovanie- rigato...

Farba je nehorľavá a po troch týždňoch od aplikácie je plne umývateľná.

ArtheMetal2 ArtheMetal2 ArtheMetal2

Caravaggio & Caravaggio Pearl

Luxusný materiál, ktorý vytvára nádherný efekt zamatového povrchu s jemnou arómou ruže. Vzhľad je kombináciou elegantného a originálneho dizajnu benátskych štukov s jemnou mäkkosťou stiedania matných a lesklých plôch. Tento produkt je netoxický, nehorľavý, paropriepustný, zabraňuje vzniku plesní a baktérií, je neškodný pre človeka a životné prostredie. Môžete vytvoriť rôzne ozdobné vzory rôznych farieb a odtieňov, na dotyk veľmi príjemných, aby vyhovovali každému interiéru.

 

Caravaggio Caravaggio Caravaggio CaravaggioCaravaggioPearl

Decorà & Decorà Gold

Dekoratívny náter s bielymi alebo zlatými vločkami, ktorý umožňuje získať špeciálne chromatické efekty svetla a tieňa, povrch pokrývajú charakteristické biele vločky, ktoré dávajú celkovému vzhľadu príjemnú mäkkosť a zároveň drsnosť. Materiál Decora je umývateľný nehorľavý, paropriepustný, je neškodný pre človeka a životné prostredie. Vďaka svojim vlastnostiam je Decora vhodný ako dekoratívny prvok pre akýkoľvek verejný alebo súkromný priestor v starom štýle.

Decora Decora Decora Decora DecoraG DecoraG DecoraG DecoraG

Encausto Fiorentino

Dekoratívna omietka, ktorá využíva starobylý synergický efekt mramoru a vápna, vytvára elegantný a originálny mramorový priehľadný a polopriehľadný efekt. Používa sa tiež na dosiahnutie efektu betónových povrchov.
Encausto Encausto Encausto Encausto

Feel

Mäkký a na dotyk zamatovo - jemný materiál.

Matná farba s mimoriadnou povrchovou jemnosťou na dotyk, maximálnou nepriehľadnosťou a variabilným dizajnovým riešením. Dá sa aplikovať rôznymi metódami s odlišným konečným efektom.

Feel Feel Feel Feel Feel Feel Feel

Krystalia

Čaro kryštálu ... konečne na stene!
Ušľachtilé minerály vytvárajú vďaka svojej priezračnosti a hĺbke nádherné odrazy svetla, konečný efekt na stene je veľmi pôvabný a podmaňujúci. Vyberať môžete z množstva farebných odtieňov, každý s obsahom priezračných kryštálikov.

 

Krystalia Krystalia Krystalia Krystalia Krystalia

Nahir Broccato & Nahir Rigato & Nahir Cracklè

Dekoratívna omietka s ktorou môžete vytvoriť unikátny textúrový vzhľad. Ľahko sa nanáša a má príjemnú mäkkosť. Vďaka svojim vlastnostiam tento materiál umožňuje vytváranie nekonečného množstva variantov nástenných dekorácií. Nahir sa používa ako základný tvarovací materiál (biely alebo farebný) z ktorého sa dajú robiť reliéfy v akejkoľvek podobe a akýmkoľvek nástrojom, až do hrúbky 5 mm. Po vysušení môžeme farebne dekorovať s materiálom Velatura.

NahirBroccato NahirBroccato NahirBroccato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirRigato NahirCrackle NahirCrackle NahirCrackle NahirCrackle

Travertino

Vytvára na stene efekt prírodného kameňa. Jeho unikátny vzhľad a moderný dizajn dodá interiéru neopakovateľnú atmosféru.

Zabraňuje vzniku plesní a baktérií, je bez zápachu, netoxický, nehorľavý, bezpečný pre človeka  a životné prostredie.

Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino Travertino

OxyD'Arthe

Autentický oxidačný efekt pre akýkoľvek povrch.

Originálny dekoratívny systém OxyD'Arthe, ktorý je ekologický a na vodnej báze. Umožňuje aplikáciu prirodzenej oxidácie na akýkoľvek povrch a vytvára efekt prirodzenej hrdze, ktorá sa vyskytuje na starých povrchoch hrdzavého železa. 4 rôzne farebné druhy oxidácie, ktoré môžeme kombinovať s nekonečným počtom jednoducho vytvorených efektov.

Špeciálna povrchová úprava pre milovníkov interiérového dizajnu.

Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe Oxydarthe

Rust Style

Cor -Ten efekt.

Kovovo - hrdzavý efekt, súčasný dizajnový štýl, s možnosťou výberu z veľkého množstva farieb a odtieňov, teplé, studené, svetlé aj tmavé. Používa sa v špičkových dizajnérskych priestoroch, ktoré chcú vyniknúť exkluzivitou s úchvatnou eleganciou.

Ardore Ardore Ardore Ardore

StuccoMarmo

Dekoratívna omietka StuccoMarmo je prírodný vápenný materiál, ktorý vytvára povrch s typickým vzhľadom benátskych mramorov z osemnásteho storočia. Je to veľmi obľúbená a elegantná povrchová úprava pre všetky prestížne priestory, vytvára prestížny, odolný a ľahko udržiavateľný povrch.Má vynikajúcou priedušnosť a protipliesňové účinky.

stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo stuccomarmo

Velatura Classica

Je čiastočne prekrývajúca farba, tvorená emulziou akryl - silxánov a charakterizovaná jemným dekoratívnym efektom.. Je to dokončovací materiál, vytvára hladké farebné prechody a dáva stenám neobvyklú hĺbku farieb.. Je vysoko paropriepustný, čo zaisťuje nízku nasiakavosť. Materiál je umývateľný, odolný voči ohňu, bezpečný pre ľudí a životné prostredie.

 

VelaturaClassica VelaturaClassica VelaturaClassica VelaturaClassica

Zephyro & Zephyro Pearl

Je dekoratívna metalická farba s obsahom piesku, vytvárajúca elegantný tmavo - svetlý povrch s kovovým odrazom. Jej jednoduchá aplikácia a výnimočný konečný efekt ju zaradili medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie produkty. Je nehorľavá a po troch týždňoch od aplikácie umývateľná.

Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro Zephyro ZephyroPearl ZephyroPearl ZephyroPearl
Napíšte nám Zavolajte nám